O NÁS

Začiatok firmy boker sa datuje od roku 2002. Vo svojich začiatkoch bola firma v prenájme až do roku 2005. V tomto roku sa presťahovala do vlastných priestorov, ktoré sú uspôsobené pre výrobu reklamy. Firma dáva priestor mladým, kreatívnym a moderným riešeniam, návrhom i realizáciám. Ideme s tempom doby, nárokov a požiadaviek našich klientov. Uprednostňujeme priamy kontakt s klientom, berieme do úvahy povahu a zameranie práce klienta. Snahou našej firmy je držať krok s dobou a preto u nás nájdete najmodernejšie zariadenia, ktoré obsluhujú ľudia s polygrafickým vzdelaním.

Od dodania podkladov a objednávky dokážeme Vašu zákazku vytlačiť v termínoch, ktoré Vás príjemne prekvapia. Pri digitálnej tlači je možné tlačiť výhodne aj pri nízkych objemoch tlače. Kvalita tlače s počtom vytlačených strán neklesá, ale zostáva stále rovnaká.

Využite možnosť grafického návrhu, tlače a distribúcie na jednom mieste. Naša firma poskytuje kompletné služby spojené s tlačou, prípravou a distribúciou tlačených materiálov priamo k Vašim zákazníkom. Využite naše služby a nechajte si vytlačiť letáky, poukážky, obálky, listy, pohľadnice, brožúry, prospekty, katalógy, vizitky, hlavičkové papiere.

Grafické návrhy (logá, vizitky, letáky, knihy, atď.), sú vykonávané pracovníkmi, ktorí majú polygrafické vzdelanie. Sú zárukou profesionálneho spracovania od začiatku až po koniec prác. Samozrejmosťou je vypracovanie a vyrobenie makiet. V oblasti grafiky máme bohaté dlhoročné skúsenosti. Každej zákazke venujeme maximálnu pozornosť, pretože naša prax potvrdzuje dôležitosť designu. Design výrazne pomáha predaju či prezentácii služieb. 

Poskytujeme dopravu až k zákazníkovi. Disponujeme osobnými i menšími nákladnými autami.

Dnes v tejto uponáhľanej dobe myslíme aj na parkovanie. U nás máte bezproblémové parkovanie na našom firemnom parkovisku.

 

Projekt

Úspech hľadáme v spokojnosti zákazníkov a preto našou stratégiou je byť flexibilný kvalitou a najmä cenou. Vážime si každú zákazku, bez ohľadu na jej hodnotu. Neváhajte nás kontaktovať.

Newsletter

Prihláste sa na odber nášho newslettra.

©2024 boker - všetky práva vyhradené.