3D reklama

Plastická reklama SVETELNÁ / NESVETELNÁ

Plastické nápisy vytvárame trojrozmerným rezaním polystyrénu alebo extrudovaného polystyrénu. Je to veľmi zaujímavá a cenovo dostupná technológia, ktorej využitie je prakticky neobmedzené. V princípe ide o počítačom riadené strojné rezanie odporovým drôtom. Na výslednú grafiku vieme aplikovať všetky odtiene farieb podľa vzorkovníkov RAL a PANTONE. Ďalej sa dajú imitovať kovy, betón a aj omietka. S týmto materiálom sa dajú vytvoriť konštrukčne aj povrchovo jedinečné výtvory za veľmi prijateľné ceny.

Výhody

Vysoká pútavosť, profesionálny vzhľad, nulová údržba, vysoká životnosť, cenová dostupnosť, krátka dodacia doba.

Využitie

3D logotypy, značky, nápisy, symboly, dekorácie a scénografické doplnky, výplne obalov, nábytkové doplnky, puzzle, modely, makety, prototypy, výrobky na podporu predaja.

 

Styrodur / polystyrén

Najčastejším materiálom pre exteriérové použitie je Styrodur. Je cenovo dostupný a má ideálne schopnosti, pre tento účel reklamy. Je výborne tvarovateľný a máme v ponuke rôzne hrúbky. Povrchovo upravený podľa požiadavky zákazníka. Možnosť výberu z RAL farieb.

Kompozitný materiál

Je „sendvič“ zložený z viacerých vrstiev materiálu (hliník, plast, hliník) zabezpečujúci vynikajúce fyzikálne, mechanické a chemické vlastnosti, ako i odolnosť voči poveternostným vplyvom, tvarovú a farebnú stálosť (záruka výrobcu na materiál 30 rokov). Štandardná hrúbka kompozitného materiálu je 4 mm a je zložený zo spodnej vrstvy hliníka hrubej 0,5 mm, z 3 mm polyetylénového jadra a vrchnej vrstvy hliníka hrubej 0,5 mm, ak neberieme do úvahy vysokokvalitné laky, lepidlá, UV vrstvy a krycie fólie.  

PVC materiál

PVC dosky vhodné pre každú príležitosť. Vysoko kvalitný matný povrch s jemnou textúrou je ideálny pre potlač, lakovanie a nanášanie tenkých vrstiev. Dosky sú nehorľavé, odolné voči poveternostným vplyvom, chemikáliám a korózii. Sú vhodné pre reklamu, stavebníctvo ako dopravné značky, pútače. 

Informácie

V prípade viac informácií nás neváhajte kontaktovať.
mobil: 0903 442 801
e-mail: boker@boker.sk
V rámci Senice a blízkeho okolia zabezpečujeme bezplatný rozvoz.

Projekt

Úspech hľadáme v spokojnosti zákazníkov a preto našou stratégiou je byť flexibilný kvalitou a najmä cenou. Vážime si každú zákazku, bez ohľadu na jej hodnotu. Neváhajte nás kontaktovať.

Newsletter

Prihláste sa na odber nášho newslettra.

©2024 boker - všetky práva vyhradené.